Reds opět nadělili soupeři 4 branky

15. dubna 2009 v 12:13
11.4. odehráli reds 32. kolo anglické Premiere league, kde se utkali s Blackbrunem. Reds měli výhodu domácího prostředí a tak si nejspíš řekli, že udělají svým fanouškům radost. Již v 5. minutě se trefil po Alonsově centru Torres. Jistě si říkáte, proč necentroval Gerrard...? Odpověď je jednoduchá natáhl si sval v noze a proto nehrál. Ve 27. minutě Riera centroval a Kuyt hlavičkoval, ale brankář Blackburnu Robinson skvěle vychytal jeho trefu. Ve 33. minutě sentruje opět Alonso a Torres opět střílí gól, tentokrát hlavou. 1. poločas skončil 2:0. Ve druhém Reds tlačili, byli lepší, napúrotsto přestříleli soupeře, ale góly nepadaly. Až v 83. minutě se trefil parádní střelou z dálky Daniel Agger a zvýšil náskok na 3 branky. V 90. minutě dílo dokonal Ngog a Reds taky vyhráli 4:0.