Liverpool zdolal ve 29. kole Premiere League Manchester 4:1

14. března 2009 v 21:56
14. 3. 2009 se odehrálo 29. kolo Premiere League, kde se střetl Manchester United, na domácí půdě, s Liverpoolem. Od prvních minut měl navrch Manchester. Ve 23. minutě nařídil sudí penaltu Manchesteru, kde Ronaldo s přehledem dal gól. Pár minut na to se ale Reds zvedli a Torres dal vyrovnávací gól. Ve 44. minutě byla odpískána další penalt, tentokrát ale pro Reds a bez sebemenšího zaváhání Gerrard proměnil. První poločas končil pro Reds 2:1. Ve druhém poločase byl fotbal nudný, ale až do 76. minuty, kdy dostal Vidič červenou kartu po faulu na Gerrarda. Kopala se standartka, které se ujal Fabio Aurelio a ten míč uklidil to Van Der Saarovy branky. Reds už tak měli relativně pohodlný náskok a k tomu ještě početní výhodu. V 91. minutě se ještě trefil Dossena a tak ukončil zápas, kde se Manchester zmohl jen na jeden gól!