Liverpool porazil Aston Villu 5:0

22. března 2009 v 19:48
V neděli 22. 3. 2009 se odehrálo 30. kolo Premiere League kde Reds přivítali doma Aston Villu. Reds měli navrch už od prvních minut. V sedmé minutě kopal Gerrard standartku, kterou hlavičkoval Alonso, ale míč se odrazil od břevna. Naštěstí tam byl pohový Kuyt a ten míč do brány dokopl.
Reds vedli 1:0. Liverpool tlačil tak moc, že Aston Villa bránila v pěti. V 16. minutě byl Gerrard sám před branou po cntru Riery, ale nedal gól. Ve 33. minutě Reina vykopl míč, který zachytil Riera a ten dal gól.
35. minutě měl Steve střelu, ale šla mimo bránu. Ve 39. minutě faulovali Rieru v šestnástce. Sudí odpískal penaltu, kterou bez potíží Gerrard proměnil.
První poločas skončil 3:0. V 50. minutě Gerrard kopal standartku, kterou bez jakýchkoli problémů vsítil.
V 64. miutě šel Torres sám na bránu, brankář mu vlezl do cesty a tak shodil Torrese, dostal za to červenou kartu a kopala se další penalta, kterou opět dal.
Gerrard tak střelil hattrick. Pro Steveho to byl zase skvělý zápas, ale jiní hráči byli moc přeceňováni. Torres nedokázal spracovat ani jednu přihrávku. Každý balón pokazil. A komentátoři ho nemohli vynachválit. Na druhé straně Kuyt, dřel bojoval o každý míč, i když to nebyla potřeba, dal gól a nikdo o něm neřekl ani půl slova! To je strašně nefér...