Liverpool otočil zápas s 2:1 na 2:3

10. února 2009 v 7:44
7. 2. 2009 se hrálo 25. kolo anglické Premiere league, kde se uktal Liverpool s Porthsmouthem, který hrál na domácí půdě. Na začátku zápasu byl samozřejmě favorizován Liverpool, ale jeho výhra nebyla moc snadná. V první půli měly oba týmy šance,ale i tak skončil 1. poločas bezbrankově. Po poločase byl Porthsmouth jak na koni. Dal asi v 55. minutě gól. Liverpool tak musel dotahovat. Jejich tempo zachytil a do brány Porthsmouthu se trefil Aurelio poté, co Crouch zahrál nesmyslnou malou domů. POté domácí opět zvýšili svůj náskok a už se zdálo, že to Reds nemůžou odvrátit. LA estalo se 6 minut před koncem základní hrací doby se k míči dostal Kuyt a parádní střelou z úhlu zakočil tak, že balón proletěl nad brankářovým ramenem kolem levé tyče. To už se probrali fanoušci a začli hnát Liverpool směrem kupředu. V nastaveném čase se nakonec trefil ještě Torres a tak nakonec Reds porazili Porthsmouth 3:2.