Listopad 2008

Liverpool přišel o vedení v Premiere league zásluhou Tottenhamu

5. listopadu 2008 v 18:55
V sobotu odehrál Liverpool zápas proti Tottenhamu. Už od první minuty pršel nad tadionem hustý déšť. Zápas se vyvíjel slibně. Již ve 3. minutě se trefil Kuyt a zajistil tak Liverpoolu vedení, které Liverpool i přes tlak kohoutů udrželi. Ve 41. minutě zkoušel vyrovnat Luka Modric, ale marně. Hned na začátku druhého poločasu dostal kapitán Reds, Gerrard, žlutou kartu. V 50. minutě se znažil Gerrad zvýšit, ale marně. Trefil pouze tyč. O tři minuty později trefil prozměnu břevno. Brána Tottenhamu i po této nezdařené akci byla okupována Liverpoolskými hráči. V 54. minutě minul jen o chlup bránu Dirk Kuyt. 58. minuta minela Alonsa. Jedna akce střídala druhou. V 59. minutě se opět netrefil Gerrard. Hra se po dlouhých minutách přesunula na obranou polovinu Liverpoolu. V 68. minutě fauloval Carragher a odehrál míč na roh Tottenhamu. Po tomto nešťastném rohu si hlavičkoval do vlastní brány Carragher. Od této minuty byli kohouti jako znuvozrození. Začali více útočit až se nakonec trefil v 81. minutě Pavlyuchenko a zvýšil tak na konečných 2:1 pto Tottenham. Liverpool tak přišel o první místo v tabulce.