Říjen 2008

LIVERPOOL porazil Chelsea 1:0 a tím se dostal na první místo tabulky!!!

27. října 2008 v 9:05
26. 10. 2008 hrál Liverpool zápas 9. kola Premiere league proti FC Chelsea. Chelsea hrála na domací půdě, ale i tak Reds zvítězili. Sice to byl ten nejtěsnější výsledek a sem tam měli na mále, ale důležité jsou ty 3 body, které si ze Stamfordbridge odvezli. Tyto 3 body mohou být v konečném součtu velmi důležité. Již v 10. minutě se trefil střelou z dálky Xabi Alonso. Jeho střela byla tečovaná, změnila směr a perfekktně doletěla do Čechovy sítě. Po tomto gólu začali být oba týmy velice aktivní. Chelsea tlačila více než Reds, ale ti byli skopni jejím nátlakům odolávat. Chelsea měla hodně vyložených šancí, ale byl to téměř pokaždé Kalou, co ty šance zahodil (tím líp pro Liverpool, samozřejmě). Reds mělo méně šancí, ovšem Alonso měl na kopačce ještě jednu šanci, ale trefil pouze tyč Čechovy branky. Tato šance přišla po faulu na Rieru. To už ubíhala 73. minuta. Liverpool udržel tento výsledek až do konce zápasu a dostal se tak na první místo tabulky s 23 body.

Atletico Madrid : Liverpool 1:1

23. října 2008 v 18:31
Včera, 22. 10. 2008, se hrál zápas základní skupiny LM. Liverpool hrál s Atleticem Madrid. V prvním poločase Liverpool vedl zásluhou Keana a šel do kabiny za příznivého výsledku 1:0 pro Reds. Liverpool si držel těsný náskok aqž do 83. minuty,kdy se trefil hráč Atletica Simao. Zápas tedy nakonec skončil 1:1.

Liverpool - PSV Eindhoven 3:1

3. října 2008 v 15:53
Liverpool odehrál ve středu 1. 10. 2008 zápas ligy mistrů proti PSV Eindhoven. Již ve 4. minutě se trefil Kuyt. Do konce 1. poločasu se ještě trefil R. Keane a PSV odcházelo do kabiny s dvougólovým mankem. Ve druhém poločase se jěště trefil Gerrard a Koevermens (PSV). Zápas jsem neviděla, tudíž nemůžu po¨dat podrobnější informace. Konečný výsledek byl 3:1 pro LFC.